admitad

piątek, 8 czerwca 2018

Gdzie kupić taniej zegarki i bransoletki z Wipp.pl ?

Wipp.pl to jeden ze sklepów dropshippingowych, sprzedających produkty z Aliexpress. Co to znaczy? Sklep nie ma swojego magazynu, towar wysyłany jest bezpośrednio z Chin. Świadczy o tym długi czas dostawy (regulamin wskazuje: "Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi od 14 do 60 dni roboczych" i brak możliwości płacenia przy odbiorze. Sklep daje rękojmię i jest zlokalizowany w Polsce, ale dodaje swoje dość wysokie marże do towaru, jakiego w ogóle nie widzi i nie kontroluje. Ten sam towar można dostać o 30-50% taniej. A to kolosalna różnica, a czas dostawy i miejsce wysyłki pozostaje takie samo. Co więcej, możesz sam śledzić proces dostawy.

Wipp należy do polskiej spółki OPES, do której należy także inny sklep tego typu, sodu.pl - i również oferuje m. in. zegarki.

Przekonajcie się sami, ile kosztują zegarki znane z ofert Wipp na Aliexpress - wystarczy kliknąć w obrazek. Uwaga, to nie są podróby - to po prostu chińscy dostawcy, których towar sklep sprzedaje. Są tu takie marki jak Benyar, Curren, Liandu, Ochstin, Naviforce, Break.

Więcej informacji i ofert na zegarki marki Benyar znajdziesz TUTAJ, zaś na Naviforce TU

Wiele prezentowanych zegarków jest przyzwoitej jakości, np. Break ma luminescencyjne elementy, wodoodporność i szkiełko hardlex.
Podobnie jest z cenami bransoletek, marże są jeszcze wyższe, porównajcie ze sklepem poniżej:

Na Aliexpress można płacić złotówkami - wystarczy wybrać walutę PLN, a przy kupnie wpisać dane karty albo "Other payment methods" (Przelewy24) czyli przelew elektroniczny lub Blik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz